Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

Tlačiť

Balistická vesta pre dlhodobé nosenie UND/11/IIIA

Balistická vesta pre dlhodobé nosenie UND/11/IIIA
Array
Cena 530,00 €
Veľkosť a Farba Tooltip
Kliknutím si vyberte si veľkosť a farbu
Vyberte variant
Popis

Ochranná balistická vesta na skryté nosenie, tzv. podkošeľová nepriestrelná vesta poskytuje kruhovú ochranu trupu. Spĺňa balistickú odolnosť IIIA podľa americkej normy NIJ 0101.04, čo predstavuje certifikovanú odolnosť:

Vďaka unikátnemu zloženiu dosahuje hrúbku, ktorá predstavuje 6,5 až 7 mm a hmotnosťou do 2 kg pri veľkosti XL. Nepriestrelná vesta je vyrobená z odolného materiálu. Vnútorná časť zaručuje odvod telesného tepla a potu. Vďaka unikátnemu nastavovaciemu a upínaciemu systému vesta umožňuje nastavenie komfortného nosenia pre rôzne typy ľudskej postavy. Vnútorný nastavovací a dopínací systém zabezpečuje dokonalé prilnutie vesty na ľudské telo.

Pre zabezpečenie resp. eliminovanie vplyvu baktérií je vesta impregnovaná špeciálnou patentovanou antibakteriálnou tekutinou na báze aktívneho striebra, ktorá vytvorí nanovrstvy v základnom materiáli. Vesta je dodávaná vrátane kvalitného transportného puzdra.