Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

Tlačiť

Vesta CONTRACTOR

Array
Cena 650,00 €
Veľkosť a Farba Tooltip
Kliknutím si vyberte si veľkosť a farbu
Vyberte variant
Popis
Balistická, nepriestrelná ochranná vesta na vonkajšie nosenie CONTRACTOR je vhodná pre bezpečnostné služby, bodyguardov/kontraktorov v krízových zónach (highprofile), príslušníkov ozbrojených zložiek. Poskytuje balistickú odolnosť v triede IIIA (mäkká balistika).
Táto nepriestrelná vesta zabezpečuje kruhovú ochranu trupu a je tvorená chráničom hrudníka, chráničom chrbta a dvoma chráničmi bokov. Vďaka nastavovaciemu a upínaciemu systému vesta umožňuje nastavenie komfortného nosenia pre rôzne typy ľudskej postavy. Všetky plochy balistickej vesty sú vybavené molle systémom, ktorý umožňuje na vestu upnúť funkčné púzdra na všetkých miestach dostupných používateľovi. Pre vonkajší materiál nepriestrelnej vesty je použitý špeciálny vysoko odolný materiál voči mechanickým a poveternostným vplyvom. Pomocou popruhov, ktoré sú súčasťou dodávky je možné zmeniť balistickú vestu na plátonosič.  Nepriestrelná vesta je dodávaná vrátane kvalitného transportného puzdra. Možnosť doplniť vložné balistické pláty - tvrdá balistika.